FATPAK jednak najlepiej zabezpiecza przesyłki (na 1000 wysłanych w miesiącu średnio 1,4szt. reklamacja). Ponad 6 lat doświadczania w branży wypełniaczy przesyłek.

Wiadomo jak w dzisiejszych czasach są traktowane paczki, nie tylko na poczcie ale w firmach kurierskich i to wszystkich jest to nagminne nawet jeśli paczka zostaje oznaczona jako UWAGA SZKŁO nie dostaje taryfy ulgowej od rzucania kopania i skandalicznego traktowania przesyłek kończąc na "omyłkowym" najechaniem wózkiem widłowym. Karton Fatpak

Również nie jest nowością w jaki sposób są rozpatrywane reklamacje w tych firmach a bardziej jak nie są. To droga przez mękę. Dla każdego szanującego biznesu, który w dużej mierze opiera się na wysyłce to priorytet aby paczki docierały do klientów w całości.

Posiadamy na firmy kurierskie lekarstwo jakim jest wypełniacz przestrzeni FATPAK.

Wypełniacz jest czyściutki także dla klienta, który otrzyma zapakowaną przesyłkę w ten sposób będzie stanowiło wartość dodaną, klient zapamięta bezpiecznie zapakowaną przesyłkę i wróci.

Wypelnia puste przestrzenie...

...lepiej niż papier, tektura, styropian, bąbelki, poduszki a do tego są lekkie i nie wpływają na wagę paczki, a zabezpieczają perfekcyjnie. Moimi klientami są głownie duże sklepy internetowe, które wysyłają w miesiącu nawet ponad 10 000 paczek. Klienci którzy sprzedają produkty sanitarne, delikatną oraz bardzo ciężką ceramikę łazienkową, lustra, maszyny dentystyczne, telewizory, komputery, drukarki, części samochodowe oraz wiele, wiele innych. Zaufaj naszemu 6-letniemu doświadczeniu w wypełniaczach przesyłek.

 

Jeśli znajdziesz lepiej zabezpieczający produkt zwrócimy Ci pieniądze.

 

Mam mało miejsca na magazynie aby go składować

Bez obaw pomyśleliśmy i o tym. Gdy Państwo zamawiają Wypełniacz FATPAK, jest on specjalnie dla Państwa przygotowany indywidualnieprzed wysyłka pakowany poprzez specjalną prasę zaprojektowana przez naszą firmę o nacisku ponad 10t dzięki czemu wymiary paczki 1500l wynoszą zaledwie 1m x 0,8m. Najważniejsze - w przesyłce znajdują się 2 paczki (obydwie łącznie posiadają wcześniej wspomniany wymiar 1x0,8m).Tak aby klienci z mniejszym magazynem mogli otworzyć wpierw pierwszą która po otwarciu się rozpręża a następnie drugą. Wszystko po to aby zajmować jak najmniej miejsca.

Posiadamy klientów którzy mają swoje sklepy w galeriach handlowych a tam są bardzo niewielkie magazynki.

 

 

Przykład zabezpieczonych przesyłek przez oryginalny FATPAK